Олександрія здобула шосту домашню перемогу поспіль в чемпіонаті України

07.12.2019 14:57
Олександрія на домашньому стадіоні відправила три сухих м'ячі у ворота полтавської Ворскли в матчі першості України

Фото fco.com.ua

Підопічні Володимира Шарана перед останнім своїм матчем в Лізі Європи проти Гента брали в чемпіонаті України полтавську Ворсклу. Після перемоги в попередньому турі над Колосом (1: 0) гості, звичайно, хотіли закріпити свій успіх і піти із зони вильоту. Господарі ж ведуть боротьбу за один із комплектів медалей і очки втрачати теж не мали наміру. Що і впевнено довели на полі. Хоча в першому таймі, незважаючи на велику кількість моментів біля воріт обох команд, рахунок так і не було відкрито, у другому олександрійці розігралися. На 58-й хвилині Сапай у власному штрафному вдарив по ногах Безбородько і суддя вказав на точку. Одинадцятиметровий реалізував Запорожан.  Потім прийшла черга Кирила Ковальця. На 76-й і 85-й хвилинах він оформив дубль, забивши ногою і головою. У підсумку, 3: 0 - перемога Олександрії, яка стала для неї шостою домашньої в першості країни поспіль.  Підопічні Володимира Шарана з 30 очками перебувають на 5-й позиції в турнірній таблиці, а Ворскла з 11 пунктами замикає її.

Чемпіонат України. Прем'єр Ліга. 17 тур.

Олександрія - Ворскла - 3: 0 (0: 0)

Голи: Запорожан (59, з пенальті), Ковалець (76, 85) попередження: Пашаєв (17), Лучкевич (54) - Васін (48), Коломоєць (62), Артур (67), Ндіайе (83), Очігава Софія Альбертівна (89). Олександрія: Паньків, Мірошниченко, Бабогло, Дубра, Пашаєв, Запорожан, Гречишкін, Банада (Ковалець, 27, Тейшейра, 88), Третьяков, Безбородько, Лучкевич. Ворскла: Резник, Сапай, Ндіайе, Чеснаков, Пердута, Скляр (Кравченко, 77), Ребенок, Луїзао (Очігава Софія Альбертівна, 86), Васін, Артур (Кані, 72), Коломоєць. У наступному турі Олександрія зіграє на виїзді з Дніпром-1, а Ворскла буде приймати Карпати.

Артем Кравець забив свій дебютний м'яч у сезоні в складі турецького Кайсеріспор (відео)