Олександрія обіграла Минай і піднялася на п'яте місце

20.02.2021 19:00

Команда Володимира Шарана каменя на камені не залишила від захисту підопічних Василя Кобіна

Поєдинок в Олександрії мав принципове значення для обох суперників, оскільки команда Володимира Шарана прагне потрапити в зону Ліги Еврпопи, а Минай після поразки в першому весняному турі опустився на дно турнірної таблиці.

Перший тайм цього протистояння вийшов приблизно рівним, проте, як здалося, олександрійці були більш наполегливими у своїх атаках, і одна з них на 40-й хвилині призвела до взяття воріт. Точніше розіграний кутовий завершився точним ударом Лучкевича. На другий тайм головний тренер Миная Василь Кобін зобов'язаний був внести корективи в гру своїх підопічних, однак плани наставника на 52-й хвилині сплутав Бондаренко, який в позиційній атаці вразив ціль. 2: 0.

А на 57-й хвилині підсумок матчу був вирішений наперед. Помилкою Каніболоцького і Ткачука скористався Вантух, класним парашутом перекинувшись весь захист гостей. 3: 0.

Надалі Олександрія була ближче до того, щоб збільшити свою перевагу, ніж Минай скоротити відрив у рахунку. У підсумку, впевнена перемога підопічних Володимира Шарана, які після двох перемог поспіль піднялися вже на п'яте місце в турнірній таблиці.