Олександрія на виїзді обіграла Львів і збільшила відрив від конкурентів

13.04.2019 20:30
Підопічні Володимира Шарана здобули три очки у Львові і зміцнили свою третю позицію в чемпіонаті України

Фото Євгена Кравса

Львів'яни підійшли до поєдинку не в найкращому настрої - в минулий уїк-енд команда програла Зорі в 1/4 фіналу Кубка України, А незабаром пост головного тренера покинув Юрій Бакалов. Тому на чергову зустріч в рамках чемпіонату синьо-золотих вивів асистент минулого коуча Тарас Гребенюк. Головною проблемою Володимира Шарана був 10-денну перерву після матчу Олександрії з Шахтарем, Хоч під час паузи команда і провела спаринг. Також Олені не могли розраховувати на дискваліфікованого Сітало. З огляду на, що по ходу сезону Львів набрав чотири очки в іграх з Олександрією, «легкої прогулянки» для головного претендента на бронзу не очікувалося. Стартова 45-хвилинка пройшла без забитих голів, особливо нудною виявилася її перша половина. Ближче до перерви олександрійці взяли гру в свої руки і стали загрожувати воротам Бандури. Полярус практично вийшов один на один, але пробив точно в руки голкіперу, також в створ потрапили Лучкевич та Цуріков. Львів догравав удев'ятьох У дебюті другого тайму гостям вдалося відкрити рахунок - Полярус завершив шикарну комбінацію, в якій взяли участь Ковалець і шастати. Львів'яни тут же відповіли моментом Пернамбуко, але з пострілом бразильця впорався Паньків. Гості продовжували більше володіти м'ячем і незабаром відзначилися знову. На 59-й хвилині зимовий новачок Олександрії Лучкевич вколотив «цвях» у ворота суперників, зігравши на підборі після кутового. Для Валерія це перший гол у Прем'єр-лізі з грудня 2016 року. Синьо-золоті прийшли себе лише в середині другого тайму. На 70-й хвилині Дуарте ледь не відзначився після подачі Липі, а незабаром він же відквитав один м'яч після обігравання з Борзенко в чужій штрафній. Але не встигли львів'яни порадіти голу, як опинилися в меншості - другу жовту за безглузду відмашку отримав Липі. Господарі створили кілька моментів в кінцівці, але Борзенко і Пернамбуко забити другий м'яч не вдалося. Більш того, олександрійці цілком могли збільшити свою перевагу, якби більше пощастило Ковальцю або Полярус. Уже в доданий арбітром час пряму червону за навмисний фол отримав вийшов на заміну львів'янин Приймак. У підсумку підопічні Шарана взяли три очки і можуть бути задоволені собою. З огляду на поразки опонентів, відрив Олександрії від четвертого місця складає вже 11 пунктів. Львів - Олександрія - 1: 2 (0: 0) Голи: Дуарте (72) - Полярус (49, шастати), Лучкевич (58). На 73-й хвилині видалений Липі. На 90 + 4-й хвилині видалений Приймак. Львів: Бандура - Вісенте, Адамюк, Парамонов, Воронін (Насонов, 82) - Борзенко - Дуарте, Альваро (Шина, 59), Липі, Педро (Приймак, 75) - Пернамбуко. Олександрія: Паньків - Пашаєв, Бабогло, Шендрик, Цуріков - Гречишкін, Банада - Лучкевич (Задерака, 68), Ковалець, Полярус (Протасов, 84) - шастати (Пономар, 66). Попереджені: Дуарте, Липі - Полярус, Пономар.