Олександрія на останніх хвилинах поступилася тбіліському Динамо в спарингу в Туреччині

12.02.2020 16:52
Голкіперу Олександрії Юрію Паньківу не вистачило кількох хвилин, щоб зберегти свої ворота в недоторканності в спарингу з тбіліським Динамо

Фото fco.com.ua

Підопічні Володимира Шарана в своєму першому контрольному поєдинку сьогоднішнього дня в Туреччині з мінімальним рахунком програли тбіліському Динамо. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, фактично без небезпечних моментів. Втім, відмінний шанс вийти вперед українці мали на 19-й хвилині. Олександрія отримала право на виконання одинадцятиметрового, однак удар Василя Грицука парирував воротар Динамо. Друга половина зустрічі була гостріше і суперники не раз мали стовідсоткові моменти, проте в завершальній фазі гравцям не вистачило точності. Розв'язка наступила на 87-й хвилині, коли Юрій Паньків виявився безсилий врятувати свою команду. У підсумку, фінальний свисток арбітра зафіксував поразку Олександрії - 0: 1.

Товариський матч

Олександрія (Україна) - Динамо (Грузія) - 0: 1 (0: 0)

Гол: Ахвледіані (87) Олександрія: Паньків, Бабогло, Дубра, Шендрик (Мірошниченко, 46), Лучкевич, Гречишкін, Задерака, Третьяков, Довгий, Грицук (Івахно, 71), Сітало. На 19-й хвилині Грицук (Олександрія) не реалізував пенальті (воротар). Наступний свій контрольний поєдинок Олександрія проведе відразу ж після закінчення цього матчу. Суперником буде Дніпро-1.

Європейський вікенд: переможний гол Малиновського, повернення Шведа