Олександрія на останніх хвилинах матчу вирвала перемогу над Зорею

28.07.2018 17:58
Підопічні Володимира Шарана на своєму стадіоні мінімально обіграли луганську команду

twitter.com/FCO1948

За підсумками першого туру Олександрія і Зоря мали в активі по три очки. У порівнянні з матчем з Маріуполем Юрій Вернидуб випустив у старті Олександра Тимчик та Максима Луньова. Однак показати той же футбол, що і проти азовців, цієї 11-ке не вдалося. Команди почали поєдинок досить обережно, але з часом ігровою ініціативою заволоділи господарі. Найнебезпечніший момент у першому таймі створили олександрійці, проте м'яч після удару Артема Полярус пролетів над «дев'яткою». Заур Махарадзе виручив після спроб Максима Задерака і Артема Сітало. У другому таймі луганчани активніше йшли в атаку, але захист Олександрії та Юрій Паньків з більшістю їх справлялися. З найнебезпечніших моментів можна відзначити хіба що удар Сілас зі штрафного. Травма Громова допомогла А ось господарі катували щастя дальніми ударами і навісами з флангу, грали на перемогу. У кінцівці доля подарувала їм шанс здобути три очки - Артем Громов отримає травму і Зоря залишилася вдесятьох. На 80-й хвилині один з найактивніших у другому таймі Василь Грицук ледь не забив «ножицями», а незабаром виступив в ролі асистента. Хавбек подав з лівого флангу, а Євген Банада, вигравши боротьбу у візаві, вразив ближній кут воріт Махарадзе. Забивши в самій кінцівці, Олександрія здобула другу перемогу поспіль. За підсумками туру лише у чотирьох команд є шанс змістити підопічних Шарана з першого рядка таблиці. А ось луганчанам потрібно працювати над помилками - попереду боротьба на кілька фронтів. Олександрія - Зоря — 1:0 (0:0) Гол: Банада (85, Грицук). Олександрія: Паньків - Пашаєв, Шендрик, Бондаренко, Задерака (Протасов, 75) - Банада, Запорожан, Ковалець (Грицук, 64) - Цуріков, Сітало, Полярус (Пономар, 66). Зоря: Махарадзе - Тимчик, Сваток, Вернидуб, Чеберко - Гордієнко, Харатін (Сілас, 55) - Караваєв, Кочергін (Арвеладзе, 75), Луньов (Хомченовський, 63) - Громов.

Сергій Нагорняк: «Вернидуб Шарану свого не віддасть»