Олександрія: шанс нагадати Ермакович про Шахтар

17.08.2017 14:32
Чотири українські клуби вже перемагали білоруські команди в єврокубках. Тепер на черзі Олександрія Історія зустрічей українських і білоруських клубів в єврокубках не дуже багата. У п'яти попередніх випадках ми виграли чотири рази і один раз поступилися. Найперший - в кінці червня 1996 року Шахтар в Донецьку програв гостям з Мінська в груповому турнірі Кубка Інтертото - 1: 2. На 3-й хвилині Володимир Яксманицький відкрив рахунок голам, але бадьорий початок не отримало продовження. На 32-й білоруси відновили рівновагу, а на 82-й вирвали перемогу. Єдину в чотирьох матчах. Цікавий був проект в столиці Білорусі - Атака-Аура, але на топ-рівні пограв зовсім трішки, в 1995-1998 роках. А потім майже всі футболісти перейшли в ... БАТЕ. У тому числі - півзахисник Олександр Ермакович, нинішній головний тренер клубу з Борисова. У матчі з Шахтарем влітку 1996-го він провів на полі 77 хвилин (до слова, ще один відомий білоруський тренер Леонід Кучук відіграв тоді всі 90). Гірники вже встигли відновити історичну справедливість по відношенню до Єрмакович, який з 2009-го перейшов на тренерську посаду в БАТЕ, а з 2013-го очолює команду. У 2014-му Шахтар двічі просто познущався над борісовчане - 7: 0 на їх полі, 5: 0 на своєму.
У 2014 році Шахтар розгромив БАТЕ в Лізі чемпіонів з сумарним рахунком 12: 0. фото shakhtar.com

Тепер своє слово може сказати Олександрія. Зробити це в протистоянні з беззмінним чемпіоном Білорусі останніх 11-ти років буде складно. Але тим приємніше буде чергове нагадування Ермакович про 1996-му ...

2017 / 2018 ЛЄ Олександрія - БАТЕ
Напівжирним шрифтом виділені домашні матчі. Експертиза. Карта дій Євгена Коноплянки в Шальке