Металіст у хвацькому поєдинку в меншості розправився з Олександрією

05.09.2022 17:02

Олександрія у чисельній більшості не змогла переграти харківський Металіст у чемпіонаті України

У завершальному матчі 3 туру чемпіонату України Олександрія в Києві на НСК Олімпійський приймала Металіст.

Поєдинок вийшов дуже бадьорим, оскільки команди рвонулися з місця в кар'єр. Вже на 11-й хвилині Владислав Калитвинцев верхом пробив із кута штрафного майданчика і господарі повели – 1:0. Однак через 10 хвилин Коркішко чудово розібрався поблизу воріт Олександрії та віддала на Панасенка, який точно пробив у дальній кут – 1:1.

На 35-й хвилині Порох грубо стрибнув у ноги Кожушку і побачив перед собою червону картку. Харків'яни залишилися вдесятьох, але аж ніяк не впали духом.

Другий тайм продемонстрував їхню повну перевагу навіть у меншості. Спочатку на 64-й хвилині Прядун скористався знижкою Підліпенця та вивів гостей уперед. А на 72-й хвилині Мізюк після подачі кутового випередив Білика та головою відправив третій м'яч у ворота олександрійців.

3:1 – перемога Металіста, який набрав сім очок і вийшов на друге місце у турнірній таблиці. Олександрія з шістьма пунктами займає в ній шостий рядок.

Чемпіонат України. Прем'єр Ліга. 3 тур

Олександрія - Металіст - 1:3 (1:1)

Голи: Калитвинцев (11) – Панасенко (21), Прядун (64), Мізюк (72).

Олександрія: Білик, Цуріков, Бабогло, Білошевський, Мірошниченко, Демченко, Волошин (Авагімян, 46), Рибалка (Дришлюк, 75), Третьяков (Кожушко, 31), Кобзар (Костишин, 46, Бондаренко, 79), Калитвинцев.

Металіст: Рибка, Каплієнко, Порох, Мізюк, Романюк, Ралюченко, Коркішка, Танковський, Панасенко (Шопін, 90+2), Підліпенець (Книш, 69), Прядун (Рязанцев, 82).

Попереджені: Костишин (61), Цуріков (87) – Панасенко (12).

На 35-й хвилині вилучений Порох (Металіст) – пряма червона картка.

У наступному турі Олександрія зіграє на виїзді з Ворсклою, а Металіст із Колосом.

Фірмовий удар! Українець Євген Коноплянка творить чудеса у Польщі другий матч поспіль (відео)