Олександрія та Десна розписали бойову нічию

31.10.2020 18:01

У драматичній грі команди забили один одному по два голи

Перед очною грою після семи зіграних турів Десна займала четверте місце, відстаючи від лідера на п'ять очок. Олександрія розташувалася на дев'ятому місці, маючи в активі дев'ять балів.

У вищому дивізіоні суперники зіграли шість матчів. Попереду Десна, яка вигравала тричі, двічі сильніше була Олександрія, ще один раз фіксувалася нічия. Всі три перемоги чернігівців припадали на минулий сезон, зокрема, в грі з Олександрією вони здобули одну зі своїх найбільших - 5: 1.

Звітний матч став 250-м для команди Володимира Шарана в елітному дивізіоні чемпіонату України, але ледь не опинився програною.

Перший тайм вдаліше провели гості, які відкрили рахунок у грі на 39-й хвилині, після того як відзначився Андрій Тотовицький з пенальті за фол Вантуха на коноплю.

Олександрія в другому таймі шукала щастя біля воріт суперника і в підсумку домоглася свого завдяки голу Банади, а потім і зовсім вийшла вперед. Але втримати перемогу господарі все-таки не зуміли. Через чотири хвилини після голу Сітало гостей від поразки врятував Хльобас - 2: 2.