Олександрія довела свою безпрограшну серію до восьми матчів

21.04.2018 15:03
А самому Чорноморцю після поразки від олександрійців буде вкрай складно вибратися з підвалу турнірної таблиці

Кирилу Ковальця (зліва) пробити Юрія Паньківа не вдалося. фото chernomorets.odessa.ua

Якщо Олександрію в матчі з Чорноморцем влаштовувала і нічия, то одеситам потрібно було тільки перемагати. Втім, вже в дебюті зустрічі, на 8-й хвилині, Старенький вивів гостей вперед, а коли на 24-й хвилині Грицук реалізував, правда, сумнівний, пенальті, здавалося, питання про переможця було знято. Однак відразу після перерви розіграш стандартного положення дозволив морякам відіграти один м'яч. Але у підопічних Костянтина Фроловаа більше козирів не знайшлося, зате команда Володимира Шарана зуміла забити ще один м'яч на 77-й хвилині, який виявився на рахунку Артема Полярус. 1: 3. Команда Олександра Хацкевича їде за реваншем ...