Олександр Зубков блиснув у матчі проти команди Петряка та Макаренка

21.11.2021 20:23

Півзахисник збірної України Олександр Зубков відзначився дублем за Ференцварош у матчі проти Фехервару.

У поєдинку 13-го туру чемпіонату Угорщини Ференцварош Олександра Зубкова приймав Фехервар Івана Петряка та Євгена Макаренка. Усі три українські легіонери вийшли у стартових складах своїх клубів.

Зубков чудово розпочав поєдинок, відзначившись забитим м'ячем уже на 10-й хвилині зустрічі. Під завісу тайму Ммае подвоїв перевагу "Фраді", а на 58-й хвилині Узуні добив суперника. На 87-й хвилині Зубкова замінили.

Українці Фехервару результативними діями не відзначилися, а заробили по жовтій картці.

У підсумку 3:0 – перемога будапештців. Із 28-ма очками Ференцварош лідирує в турнірній таблиці. Фехервар із 20-ма пунктами знаходиться на четвертій позиції.