Олександр Зубков змарнував реальний шанс принести перемогу Ференцварошу в матчі першості Угорщини

07.03.2021 20:51

Дубль Франка Болю не допоміг Ференцварошу домогтися перемоги в сьогоднішньому поєдинку чемпіонату Угорщини

Ференцварош Сергія Реброва в 25-му турі чемпіонату Угорщини на виїзді зустрічався з Залаегерсег. Український півзахисник Олександр Зубков опинився в стартовому складі «Фраді», а ось інший українець, Ігор Харатін, не потрапив в заявку.

Пропустивши вже на 7-й хвилині, гості змушені були йти вперед. У середині першого тайму Зубков класно виконав штрафний, але воротар потягнув м'яч з верхнього кута воріт. Ще одну нагоду зрівняти рахунок Олександр упустив перед самою перервою, коли його гарматний удар прийняла на себе поперечина.

Однак, у другому таймі справи Ференцвароша значно покращилися, коли Франк Болі спочатку вирівняв становище, а потім і вивів підопічних Реброва вперед - 2: 1.

Проте, Залаегерсег зумів відігратися, після того як в ворота гостей був призначений пенальті. Матч котився до нічиєї, але на 83-й хвилині Зубков був просто зобов'язаний виводити свою команду вперед. Він отримав шикарний розрізний пас, вискочив один на один з воротарем суперника, але запустив м'яч пристойно вище воріт.

Відразу після цього Ребров замінив українця, а сам поєдинок завершився внічию - 2: 2.

Ференцварош набрав 58 очок і знаходиться на першому місці в турнірній таблиці першості Угорщини.