Олександр Зубков - кращий гравець переможного матчу Ференцвароша

09.06.2020 10:59
Український півзахисник Ференцварош Олександр Зубков зробив в цьому сезоні вже 20 результативних дій

Фото fradi.hu

Угорський Ференцварош на всіх парах мчить до чергового чемпіонського титулу. На цей раз команда Сергія Реброва крупно обіграла на своєму полі Діошдьйор (3: 0), і в цій грі знову блиснули українські футболісти. Олександр Зубков забив красивий гол і став найкращим гравцем матчу за оцінками InStat, а у Ігоря Харатін виявився найменший шлюб з усіх футболістів команди.

Зубков завдав чотири удари і забив один гол

Фраді знову грав з великим територіальним перевага, але на цей раз на рівні було не тільки володіння (60%), а й ефективність атакуючих дій. При 24-х гострих передачах господарі нанесли 20 ударів по воротах з xG, рівним 2,34. Загальна точність пасів знову було на рівні - 88%. При цьому команда Сергія Реброва була успішною і в єдиноборствах, і в відборах м'яча, а на підборах начисто переграла противника. Центральний півзахисник Ігор Харатін провів на полі 60 хвилин і за цей час виконав 71 ТТД з браком 8%. В його активі було три гострих пасу і чотири виграних єдиноборства, а загальна точність передач склала 91%. InStat Index - 278 балів. У флангового нападника Фраді Олександра Зубкова за 75 хвилин набралося 55 ТТД при шлюбі 29%. Вихованець Шахтаря завдав чотири удари по воротах, віддав чотири гострі передачі і зробив дві обведення. InStat Index - 342 бали.

Плюс дев'ять очок за шість турів до фінішу

Тепер у Зубкова 20 результативних дій в поточному сезоні (10 голів і 10 гольових передач), і за цим показником він посідає друге місце в Ференцварош. Вже завтра, 10 червня, команда Сергія Реброва зіграє в гостях з Пакш. Фраді як і раніше з запасом лідирує в турнірній таблиці - за шість турів до фінішу чемпіонату відрив від Фехевара становить дев'ять очок. Юрій ДЕНИСЕНКО Дев'ять з 10-ти. Нові реалії для головних тренерів УПЛ