Зубков створював – партнери пороли! Півзахисник збірної України чудово зіграв за Ференцварош

18.12.2021 17:41

Український півзахисник Олександр Зубков провів блискучий тайм за Ференцварош у чемпіонаті Угорщини.

У поєдинку 17-го туру чемпіонату Угорщини Ференцварош Олександра Зубкова приймав Гонвед. Українець вийшов на поле у ​​стартовому складі своєї команди.

Зубков провів просто чудовий перший тайм. Наш співвітчизник двічі міг забити сам, віддав три чудові передачі, але м'яч у ворота так і не зайшов. Вище всяких похвал діяв воротар Гонведу Петер Саппанош.

У другій половині гри Олександр був набагато менш активним, і на 73-й хвилині його замінили. У самому матчі господарям усе ж таки вдалося вирвати перемогу. На першій компенсованій хвилині вирішальний м'яч забив Мюрто Узуні – 1:0.

Після цієї зустрічі Ференцварош набрав 35 очок та очолив турнірну таблицю, випереджаючи Кішварду на два пункти.