Олександр Зінченко забив пенальті і став володарем Суперкубка Англії!

04.08.2019 18:10
Українець Олександр Зінченко забив м'яч у післяматчевій серії пенальті, яка принесла Манчестер Сіті шостий в його історії Суперкубок Англії  Манчестер Сіті і Ліверпуль зійшлися на Уемблі в матчі Суперкубка Англії. Гравець збірної України Олександр Зінченко вийшов на поле в основному складі «городян». Перший тайм матчу пройшов під диктовку підопічних Хосепа Гвардіоли. На 12-й хвилині українець взяв участь в гольовий атаці. Уокер з правого флангу віддав на лівий край на Зінченка і той в дотик скинув снаряд у штрафну на Сільву. Давид продовжив пас на Стерлінга, а Рахім заштовхнув м'яч у ворота - 1: 0. У другому таймі Ліверпуль активізувався і удари орігамі і Салаха двічі струсонули каркас воріт Сіті. І тим не менше, «мерсисайдці» таки домоглися свого. На 78-й хвилині Зінченко порушив правила на Салах і арбітр призначив стандарт. Пішла подача в центр штрафного, м'яч звідти вибили, але прямо на ван Дейка. Той навісив в центр на Матіпа, який зрівняв рахунок - 1: 1.  Справа дійшла до серії пенальті, в якій брав участь і Олександр Зінченко. Українець свій пенальті реалізував, хоча і не без зусиль. У підсумку, «городяни» виграли в серії з рахунком 5: 4. Манчестер Сіті в шостий раз в історії взяв Суперкубок Англії. Цей трофей став уже шостим в колекції Зінченко в Манчестер Сіті. До цього він ставав чемпіоном Англії (двічі), володарем Кубка англійської ліги (двічі) і володарем Кубка Англії.

Едуард Соболь допоміг Брюгге розгромити Сент-Трюйден в чемпіонаті Бельгії

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське Динамо зіграє з Брюгге (6 серпня - в Бельгії і 13-го - в Києві). На ваш погляд, чи зуміє наша команда пройти далі?

• Так (68%, голосів: 1 937)