Олександр Зінченко впевнено відіграв в переможному матчі МанСіті проти Бернлі

22.06.2020 22:53
Гравець Манчестер Сіті і збірної України Олександр Зінченко прийняв активну участь у розгромі Бернлі в поєдинку чемпіонат Англії

Фото mancity.com

Наставник Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола довірив Олександру Зінченку місце в стартовому складі в поєдинку 30-го туру першості Англії проти Бернлі. Останній раз наш співвітчизник отиргал в АПЛ аж 8-го березня в матчі проти Манчестер Юнайтед. На 17-й хвилині Зінченко розігнав широку атаку віялом, яка закінчилася трохи неточним ударом Бернарду Сілва з меж штрафного. А через п'ять хвилин господарі повели в рахунку. Філ Фоден метрів з 25-ти розстріляв нижній кут воріт суперника - 1: 0. На 40-й хвилині Олександр зважився на дальній удар по центру штрафного. М'яч пішов у ворота, але Нік Поп досить легко впорався з небезпекою. А перед самою перервою Ріяд Марез спочатку подвоїв перевагу МанСіті, а потім з пенальті оформив дубль - 3: 0 .. У другому таймі Бернарду Сілва і Філ Фоден відправили ще два м'ячі у ворота гостей. Зінченко відіграв поєдинок до кінця, але результативними діями не відзначився. 5: 0 - перемога манчестерського клубу, який з 63 очками займає другий рядок в АПЛ.

Подробиці повернення Ярмоленко: ТТД, шлюб і жадібність партнера (відео)