Олександр Зінченко з партнерами упустили шанс достроково оформити чемпіонство

08.05.2021 21:30

Вихід Олександра Зінченка не допоміг Манчестер Сіті уникнути програшу Челсі в домашньому матчі чемпіонату Англії

Манчестер Сіті в поєдинку 35-го туру чемпіонату Англії приймав Челсі. Матч став своєрідною репетицією фіналу Ліги чемпіонів, який відбудеться 29 травня. Проба пера краще вдалася «Пенсіонерам».

Гравець збірної України Олександр Зінченко вийшов на поле у ​​другому таймі на 80-й хвилині замість Бенджаміна Менді. Рахунок на той час був нічийний - 1: 1.

У час, що залишився, господарі пропустили ще один м'яч і змарнували шанс достроково оформити сьоме чемпіонство в історії.

Після цієї поразки в підопічних Хосепа Гвардіоли залишилося 80 очок, і вони випереджають найближчого переслідувача, Манчестер Юнайтед, на 13 пунктів. У «Містян» залишилося три гри, а в МЮ - п'ять.