Олександр Зінченко зіграв і в матчі-відповіді Кубка англійської ліги проти Бертона

23.01.2019 22:37
Українець Олександр Зінченко провів на полі 67 хвилин поєдинку 1/2 Кубка англійської ліги Манчестер Сіті проти Бертона

Фото mancity.com

Перший поєдинок 1/2 Кубка англійської ліги між Манчестер Сіті і Бертоном завершився з рахунком 9: 0, так що матч-відповідь сміливо можна було вважати формальністю.  Хосеп Гвардіола дав можливість зіграти не часто виступають виконавцям, в числі яких опинився і Олександр Зінченко. Наш універсал вийшов на поле в стартовому складі «городян».  У першій грі українець забив свій єдиний поки гол в англійській кар'єрі. У гостьовому поєдинку проти Бертона Олександр діяв не так активно. До перерви він зумів відзначитися однієї-єдиної прострільну передачею в штрафну і декількома втратами м'яча.  У другій половині гри на 67-й хвилині замість Зінченка на поле вийшов Фелікс Нмеча. До цього гравець збірної України встиг ще раз віддати передачу в штрафну суперника і знову безуспішно.  Сам поєдинок закінчився з рахунком 1: 0 на користь гостей. Цей м'яч на рахунку Серхіо Агуеро. У фіналі Кубка англійської ліги Манчестер Сіті зустрінеться з переможцем пари Челсі - Тоттенхем.

Португальці планують добре заробити на матчі з Україною. Заманюють хамоном ...

На Ваш погляд, скільки українських клубів проб'ється в 1/8 фіналу Ліги Європи? В 1/16 фіналу Шахтар зіграє з німецьким Айнтрахтом, а Динамо - з грецьким Олімпіакосом.

• Два (50%, голосів: 7 397)
  • Один (34%, голосів: 5 107)
  • Ні одного (16%, голосів: 2 435)

Всього голосів: 14 939