Олександр Зінченко став дворазовим володарем Кубка англійської ліги

24.02.2019 20:20
Олександр Зінченко допоміг Манчестер Сіті переграти Челсі і другий рік поспіль стати володарем Кубка англійської ліги

Фото mancity.com

Гравець збірної України Олександр Зінченко вийшов на поле з перших хвилин фінального поєдинку Кубка англійської ліги Манчестер Сіті проти Челсі.  Основний час матчу на Вемблі переможця не виявив - 0: 0. Незважаючи на велику територіальну перевагу «городян», до небезпечних моментів біля воріт суперника київського Динамо в Лізі Європи майже не доходила. За 90 з невеликим хвилин команди на двох завдали лише три удари в створ. М'яч один раз все ж побував у сітці воріт лондонців, однак суддя після наради з відеоассістентом скасував цей гол. Серхіо Агуеро перебував в мікроскопічному офсайді.  Олександр Зінченко впевнено діяв в обороні, на 76-й хвилині і зовсім перервав найнебезпечніший простріл Педро. У першому таймі українець відзначився двома передачами в штрафну суперника, проте з ними впоралися захист і воротар Челсі. У додатковий час захист також превалювала над атакою і забитих м'ячів не було. Переможець виявився в серії пенальті.   Вирішальним став промах центрального захисника лондонців Давида Луїса. В останньому ударі Рахім Стерлінг не здригнувся. Манчестер Сіті переміг Челсі - 0: 0 (4: 3, по пенальті) і в шостий раз став володарем Кубка англійської ліги. Для Олександра Зінченка це вже третій трофей у складі «городян».

Вадим Євтушенко: «Динамо непогано виглядає у фізичному плані»

В 1/8 фіналу Ліги Європи київське Динамо 7-го і 14 березня зустрінеться з Челсі. На Ваш погляд, чи зуміє українська команда пробитися в чвертьфінал турніру?