Олександр Зінченко зробив результативну передачу і привіз гол у свої ворота (відео)

30.12.2018 17:08
Українець Олександр Зінченко вийшов в основному складі Манчестер Сіті і став як героєм, так і антигероєм поєдинку з Саутгемптоном

Олександр Зінченко з'явився на полі з перших хвилин поєдинку 20-го туру першості Англії між Саутгемптоном і Манчестер Сіті. Гравець збірної України став одним з найяскравіших персонажів першої половини гри.  Олександр був досить активний з перших хвилин і двічі відзначився прострілами в штрафну суперника. Однак на 37-й хвилині, за рахунку 1: 0 на користь Сіті молодий українець допустив грубу помилку. Поблизу власного штрафного його «обікрав» П'єр Хойберг. Датчанин не довго думаючи, провіз м'яч вперед і потужно вистрілив в ліву дев'ятку - 1: 1. https://youtu.be/oV4cD3CSfMc Ще через п'ять хвилин Зінченко став одним з героїв епізоду, який міг привести до пенальті в ворота гостей. Джеймс Уорд-Проуз увірвався в штрафну «городян» і в боротьбі з Олександром звалився на газон. Арбітр матчу після деяких роздумів на точку все ж не показав. Однак незабаром підопічні Хосепа Гвардіоли знову вийшли вперед, завдяки автоголу того ж Уорда-Проуз. А невдалі дії якось струснули нашого гравця. Буквально через дві хвилини Зінченко видав шикарну передачу на Серхіо Агуеро і той головою ввігнав м'яч у сітку воріт Алекса Маккарті. 3: 1 - другий результативний асист українця в складі Манчестер Сіті і перший в Прем'єр-Лізі. https://youtu.be/ppJ79-m5uZI У другому таймі забитих м'ячів глядачі не побачили, хоча можливостей забити у гостей було предостатньо. Проте, 3: 1 - Зінченко допоміг Манчестер Сіті перемогти після двох поразок поспіль.  Після цього успіху «городяни» повернулися на другу сходинку турнірної таблиці чемпіонату Англії.

Іван Ордець: «Рік неоднозначний, але запам'ятався народженням дитини»

На Ваш погляд, скільки українських клубів проб'ється в 1/8 фіналу Ліги Європи? В 1/16 фіналу Шахтар зіграє з німецьким Айнтрахтом, а Динамо - з грецьким Олімпіакосом.

• Два (50%, голосів: 7 397)
  • Один (34%, голосів: 5 107)
  • Ні одного (16%, голосів: 2 435)

Всього голосів: 14 939