Олександр Зінченко проти Челсі. Помилок мало, але ККД не високий

26.06.2020 07:50
Півзахисник збірної України Олександр Зінченко в поточному сезоні провів за Манчестер Сіті вже 20 матчів

Фото mancity.com

поєдинок Челсі - Манчестер Сіті (2: 1) проходив в звичному для матчів за участю Городян ключі. Ось тільки на цей раз команда Хосепа Гвардіоли не просто не змогла реалізувати свою територіальну перевагу, а пропустила багато контратак. Сині завершили ударами по воротах відразу п'ять швидких випадів, а це дуже солідний показник. У Сіті було 1 001 ТТД, 64% володіння м'ячем, але індекс ймовірності голів, xG, виявився 3,70 на 0,59 на користь Челсі.

Шлюб Зінченко - 12%

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко, вийшовши на заміну на початку другого тайму, провів на полі 32 хвилини. За цей час він виконав 34 ТТД з браком в 12%. У нашого футболіста було 26 передач з точністю 92% і два виграних єдиноборств з чотирьох. Помилок було не так багато, але і ККД виявився не сильно високий. Рейтинг ефективності його гри, InStat Index, склав 263 бали.

Два десятка матчів вже зіграв

Тепер в активі Олександра Зінченка в поточному сезоні 20 зіграних матчів і 1 502 хвилин. У наступному турі Манчестер Сіті приймає новоспеченого чемпіона Англії - Ліверпуль. Сергій КОЗЛОВ Руслан Малиновський провів найкращий матч у кар'єрі за Аталанту!