Олександр Зінченко прийняв участь в гольовий атаці Манчестер Сіті в чемпіонаті Англії

25.08.2019 16:56
Українець Олександр Зінченко розігнав одну з гольових атак Манчестер Сіті в гостьовому матчі проти Борнмута

Фото mancity.com

Олександр Зінченко в 10-му матчі поспіль вийшов на поле в стартовому складі Манчестер Сіті. У матчі 3-го туру чемпіонату Англії підопічні Хосепа Гвардіоли на виїзді грали з Борнмуті.  Українець проявив себе вже на 15-й хвилині поєдинку. Зінченко отримав м'яч на лівому фланзі і прострілив у центр штрафного на де Брюйне. Кевін невдало пробив, але вийшла передача вперед на Агуеро, який з кількох метрів відкрив рахунок. Ще через п'ять хвилин Олександр міг вже безпосередньо стати автором гольової передачі. Він навісив на Давида Сільву, той бив в лівий від себе кут, але Борнмут виручив голкіпер. Надалі гравець збірної України більше відпрацьовував в захисті. Втім, попереду його партнери не дали засумніватися, хто сильніший в цій зустрічі. Поєдинок завершився з рахунком 3: 1 на користь «городян». Ще один в їх складі м'яч забив Рахім Стерлінг, а потім Серхіо Агуеро оформив дубль.  У наступному турі Манчестер Сіті буде приймати на своєму полі Брайтон.

Роман Зозуля отримав гірчичник і допоміг Альбасете відскочити в домашній грі (відео)

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське Динамо зіграє з Брюгге (6 серпня - в Бельгії і 13-го - в Києві). На ваш погляд, чи зуміє наша команда пройти далі?

• Так (68%, голосів: 1 937)