Олександр Зінченко взяв участь у розгромі Уотфорда в чемпіонаті Англії

21.07.2020 20:54
Гравець збірної України Олександр Зінченко вийшов на поле у ​​другому таймі поєдинку його Манчестер Сіті проти Уотфорда

Фото mancity.com

Олександр Зінченко розпочав матч передостаннього туру чемпіонату Англії Ватфорд - Манчестер Сіті на лавці запасних. Хосеп Гвардіола випустив українця на 65-й хвилині замість Кайла Уокера. Рахунок на той час був 3: 0 на користь «городян». Дублем відзначився Рахім Стерлінг, ще один м'яч забив Філ Фоден.  На 75-й хвилині Зінченко виконав відмінний простріл у штрафну, проте там той же Фоден пробив прямо в захисника. Уже в компенсований час Олександр знову віддав на Фодена в гарній ситуації, але з тим же результатом. У підсумку, відзначитися результативними діями українцеві не вдалося, а його клуб виграв з рахунком 4: 0. Останній м'яч забив Емерік Лапорт. Манчестер Сіті після цієї перемоги набрав 78 очок і як і раніше знаходиться на другому місці чемпіонату Англії.