Олександр Зінченко допоміг Манчестер Сіті знову зайняти поул-позишн на фініші чемпіонату Англії

12.05.2022 00:07

Олександр Зінченко допоміг Манчестер Сіті знову захопити одноосібне лідерство у першості Англії

Манчестер Сіті Олександра Зінченка у матчі пропущеного 30-го туру чемпіонату Англії на виїзді грав із Вулверхемптоном.

Український універсал з'явився на полі зі стартовим свистком та відіграв увесь поєдинок, не відзначившись результативними діями. Доля поєдинку фактично вирішилася вже в першому таймі після хет-трику Кевіна де Брюйне.

Після перерви бельгієць оформив покер, а Стерлінг довів справу до розгромної перемоги городян – 5:1. Отже, за два тури до закінчення чемпіонату Англії Манчестер Сіті має 89 очок, а Ліверпуль – 86.