Олександр Зінченко допоміг Манчестер Сіті переграти клуб Андрія Ярмоленка

27.02.2019 22:52
Українець Олександр Зінченко допоміг Манчестер Сіті взяти чергові три очки в чемпіонаті Англії в поєдинку проти Вест Хема

Фото mancity.com

Український універсал Олександр Зінченко в матчі 28-го туру чемпіонату Англії проти Вест Хема міг зіграти в півзахисті Манчестер Сіті. У всякому разі, українець розглядався Хосепом Гвардіолою, як одна з можливих замін Фернандіньо на позиції опорного хавбека. Однак, в кінці-кінців, в середині поля вийшов Ілкай Гюндоган, а Зінченко влаштувався на вже звичному місці лівого захисника.   Матч пройшов за переваги «городян», які створили біля воріт суперника просто гомеричне кількість небезпечних моментів. Однак, перемогу господарям приніс лише пенальті у виконанні Серхіо Агуеро. Його призначив арбітр зустрічі на 60-й хвилині за фол проти Бернарду Сілви.  Олександр Зінченко відіграв весь матч, але в цей раз був більше зосереджений на грі в обороні і результативними діями не відзначився. У підсумку, 1: 0 - перемога Манчестер Сіті, який продовжує погоню за Ліверпулем. Розрив між лідерами становить всього одне очко. Суперник київського Динамо в 1/8 Ліги Європи також здобув перемогу в 28-му турі. Гол Педро на 57-й хвилині відкрив рахунок в поєдинку Челсі з Тоттенхемом. Автогол Кирана Тріпп'єр на 84-й хвилині остаточно підвів підсумок цього протистояння. 2: 0 - і підопічні Мауріціо Сарри з 53 очками посідають шосте місце в першості Англії.

Віталій Миколенко: «Багато в команді раді, що зіграємо в Лізі Європи з Челсі»

В 1/8 фіналу Ліги Європи київське Динамо 7-го і 14 березня зустрінеться з Челсі. На Ваш погляд, чи зуміє українська команда пробитися в чвертьфінал турніру?