Олександр Зінченко допоміг Манчестер Сіті здобути 11-ту перемогу поспіль у першості Англії

13.02.2021 21:22

Олександр Зінченко відіграв весь матч Манчестер Сіті проти Тоттенхема в чемпіонаті Англії

Український захисник Олександр Зінченко зайняв місце на лівому фланзі оборони з перших хвилин домашнього матчу Манчестер Сіті проти Тоттенхема.

На 19-й хвилині наш співвітчизник виявився в непоганій позиції і міг відкрити рахунок в матчі, але його удар метрів з 20-ти прийшовся вище воріт. Однак уже через чотири хвилини «городяни» заробили пенальті і Родрі з точки вивів їх вперед.

На початку другого тайму Ілкай Гюндоган збільшив перевагу підопічних Хосепа Гвардіоли, а потім оформив дубль і підвів підсумок протистояння - 3: 0.

Зінченко відіграв весь матч, результативними діями не відзначився, але в обороні зіграв надійно.

Після цієї перемоги Манчестер Сіті набрав 53 очки і лідирує в англійській Прем'єр-Лізі, випереджаючи Лестер на сім пунктів. До того ж у «городян» гра в запасі.