Олександр Зінченко відіграв тайм за Манчестер Сіті в товариському матчі в Гонконзі

24.07.2019 15:58
Українець Олександр Зінченко взяв участь в товариському матчі Манчестер Сіті під час турне в Китаї

Фото mancity.com

Манчестер Сіті продовжує своє турне по Китаю в рамках Asia Tour 2019. Сьогодні підопічні Хосепа Гвардіоли провели товариський матч проти дев'ятикратного чемпіона Гонконгу - ФК Кітчі.  Українець Олександр Зінченко вийшов на заміну відразу після перерви замість іспанця Анхеліньо, який нещодавно повернувся в клуб. Гравець збірної України відіграв весь другий тайм, результативними діями, втім, не відзначившись.  Сам поєдинок завершився з рахунком 6: 1 на користь «городян». Голами у складі переможців відзначилися Лерой Сані (двічі), Давид Сільва, Рахім Стерлінг, Набіль туазов і Ікер Посо.

У стані суперника. Досвідчений захисник збірної Литви продовжить кар'єру в Казахстані

Хто, на ваш погляд, стане переможцем матчу за Суперкубок України-2019 Шахтар - Динамо, який відбудеться 28 липня в Одесі?