Олександр Зінченко - про чемпіонський кубок Прем'єр-ліги: «Іди до мене, моя любов!»

13.05.2019 09:00
Після перемоги Манчестер Сіті в англійській Прем'єр-лізі, Олександр Зінченко залишив відразу два повідомлення на своїй сторінці в одній із найпопулярніших мереж Інтернет
Олександр Зінченко

фото instagram.com/zinchenko_96

Після вчорашньої перемоги в останньому турі над Брайтоном (4: 1) і оформлення другого поспіль чемпіонського кубку АПЛ, футболіст МанСіті і збірної України Олександр Зінченко залишив для уболівальників два повідомлення. «Іди до мене, моя любов», - підписав Алекс фото з кубком Прем'єр-ліги на своїй сторінці в одній із самих соціальних популярних мереж Інтернет. А трохи пізніше, ще одну фотографію з жаданим трофеєм, прокоментував так: «Всім на добраніч». Нагадаємо, що для Олександра Зінченка приз переможця АПЛ-2018/2019 став другим поспіль, чого не вдавалося жодному українському футболісту. В цілому, в складі МанСіті наш хлопець вже виграв чотири трофеї. У середу, 18 травня, їх може стати п'ять, якщо Манчестер Сіті у фіналі Кубка Англії обіграє Уотфорд.

Зінченко отримав найвищу оцінку в складі МанСіті за чемпіонський матч з Брайтоном

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)