Олександр Зінченко не зміг поповнити свою трофейну кімнату ще одним кубком

20.07.2019 15:38
Український футболіст вийшов в стартовому складі МанСіті і провів на полі трохи більше години ігрового часу МанСіті Як і очікувалося багатьма, фінальний матч Premier League Asia Trophy Манчестер Сіті - Вулверхемптон вийшов досить важким для фаворита. Півзахисник збірної України Олександр Зінченко вийшов в стартовому складі Городян на звичній для себе клубної позиції лівого захисника. На поле шанхайського стадіону Хункоу наш хлопець провів 62 хвилини, після чого був замінений на Анхеліньо. Сама гра проходила з перевагою команди Хосепа Гвардіоли, яка зусиллями Рахіма Стерлінга ще в першому таймі не змогла реалізувати пенальті. Онсовное час зустрічі завершився сухими нулями. А в серії післяматчевих 11-метрових футболісти Вулверзхемптона виявилися холоднокровніше опонентів - 3: 2. Свій наступний контрольний поєдинок МанСіті проведе в Гонконзі 24 липня. Суперник - місцевий Кітчі ФК.

Андрій Ярмоленко взяв участь в черговому спарингу свого Вест Хема

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)