Олександр Зінченко не допоміг «Манчестер Сіті» встояти перед «Ліверпулем»

26.07.2018 07:06
Футболіст збірної України Олександр Зінченко прийняв участь в черговому матчі «МанСіті» в США

фото manchestereveningnews.co.uk

В Іст-Рутерфорде команда Гвардіоли провела свій другий матч в рамках передсезонного турніру International Champions Cup-2018. Після поразки від «Боруссії» Д манкуніанці програли і «Ліверпулю» - 1: 2.

Дві позиції в ході одного матчу

Олександр Зінченко вийшов в стартовому складі і відіграв до 67-ї хвилини, після чого був замінений. У першому таймі українець діяв в центрі півзахисту, а після перерви виконував функції одного з трьох захисників. Рахунок у грі відкрив «МанСіті» - Сані завершив атаку, яку розпочав якраз Зінченко (57-я хвилина). Однак «Ліверпуль» відігрався (Салах, 63) і вирвав перемогу (Мане, 90 + 4, з пенальті). Останній матч в рамках турніру Городяни проведуть 29 липня з «Баварією». Фол Зінченко став вирішальним у матчі його Манчестер Сіті з Боруссією (відео)