Олександр Зінченко допоміг Манчестер Сіті здобути перемогу в матчі з Вест Хемом

27.02.2021 16:22

Український захисник Олександр Зінченко відіграв весь матч за Манчестер Сіті в чемпіонаті Англії

У 26-му турі англійської Прем'єр-Ліги зустрілися Манчестер Сіті Олександра Зінченка і Вест Хем Андрія Ярмоленко. Український «городянин» вийшов на поле в стартовому складі своєї команди вже 10-й раз в нинішньому сезоні, а ось «молотобоєць» поки відновлюється після травми коліна.

У першому таймі команди обмінялися забитими м'ячами, а в другому підопічним Хосепа Гвардіоли вдалося вирвати перемогу. На 68-й хвилині Зінченко виніс м'яч, його підхопив Де Брюйне, який кинув вперед Мареза, Останній прострілив у штрафну, де Стоунз чітко відправив його в самий кут воріт суперника - 2: 1.

Після цієї перемоги Манчестер Сіті набрав 62 очки і очолює турнірну таблицю першості Англії. Вест Хем знаходиться на четвертій позиції з 45-ма пунктами.

Чемпіонат Англії. Прем'єр Ліга. 26 тур

Манчестер Сіті - Вест Хем - 2: 1 (1: 1)

Голи: Діас (30), Стоунз (68) - Антоніо (43).

Чеберко відіграв кілька хвилин в переможному матчі свого Осіека в чемпіонаті Хорватії