Олександр Сирота: «Ми з Забарна добре розуміємо один одного»

20.09.2020 16:03
Захисник київського Динамо Олександр Сирота прокоментував перемогу своєї команди над Львовом

Олександр Сирота (праворуч). фото fcdynamo.kiev.ua

У третьому турі УПЛ біло-сині з труднощами обіграли Львів (3: 1). Після матчу його результат прокоментував Олександр Сирота, який провів на полі всі 90 хвилин. Слова захисника призводить клубна прес-служба. - Грати в стартовому складі київського Динамо - це мрія будь-якого підлітка. Тому потрібно щодня доводити і прогресувати. - Здалося, що гра була набагато складніше, ніж ми очікували ... - Ні, ми знали, що Львів буде пресингувати, але чомусь не виконували настанови тренера. Однак у другому таймі у нас все вийшло. - Можливо, думками вже були в Генті? - Ні в якому разі, у нас в думках був Львів, а про Гент думаємо тільки зараз, після закінчення матчу. Ми готувалися і дуже добре вивчали суперників, прекрасно знали, як вони будуть діяти. Але, мабуть, неправильно налаштували себе. Навіть не знаю, як пояснити перший тайм. - Головне завдання в матчі з Гентом? - Звичайно, перемога! - Напередодні матчу чемпіонату Віталій Буяльський говорив, що Львів буде всією командою оборонятися. Так і вийшло? - У першому таймі вони дуже добре пресингували, грали один в один, і ми не знали, як проти них діяти. У перерві тренер дав нам установки і пояснив, як можна виграти цей матч. Ми все зробили і перемогли. - У центрі оборони грали молоді захисники - ти і Забарний. Як вам працювалося разом, повністю порозумілися? - Так, ми добре розуміємо один одного, грали разом в дублі. Тому взаємодія - не проблема.  - Є ймовірність того, що ви з Забарна - майбутня зв'язка центральних захисників збірної України? - Все залежить тільки від нас. Тільки наша робота покаже

Мірча Луческу: «Найближчий матч з Гентом відбився на гравцях в матчі зі Львовом»