Олександр Рибка налякав Озьякупа, але поразки не уникнув ...

09.09.2017 18:15
В одному і тому ж матчі дебютували Сергій Рибалка та Олександр Кучер, але у останнього все вийшло набагато краще
Олександр

фото ardemirkarabukspor.org.tr

Владлена Юрченка не виявилося в заявці Байєра на чергову гру чемпіонату Німеччини - в результаті Фармацевти поступилися на виїзді Майнцу з рахунком 1: 3 і з одним очком після трьох турів плетуться в хвості турнірної таблиці. У турецькій Суперлізі, де проходить 4-й тур, в поєдинку Сівасспор - Кайсеріспор ми побачили обох наших повпредів - Сергія Рибалку і Олександра Кучера, причому вони обидва дебютували в складах своїх нових клубів! Екс-донеччанин вийшов у старті, і гості, які мали помітну перевагу в першому таймі, повели в рахунку - на 38-й хвилині відзначився Умут Булут. Поява на полі Рибалки також відбулося в першому таймі - під самий кінець 45-хвилинки рульової Сівасспора Самет Айбаба кинув в бій недавнього київського динамівця, замінивши невдало грав бразильця Ауреміра. Гості діяли краще і після перерви. На 83-й хвилині ледь з'явився на полі Нікола Стоїлькович подвоїв перевагу команди Кучера, який явно прийшовся до двору новому клубу, - 0: 2. Таким чином, Кайсеріспор набрав 7 пунктів, опинившись на позиції під лідерами, а Сівасспор залишився з трьома очками. Наставник Карабюкспором Еркан Сезер, в розпорядженні якого є три українця, не змінює себе. В який вже раз Олександр Рибка з перших хвилин займає місце в воротах, а Євген Селезньов та Андрій Близниченко розташовуються на лаві запасних. Так сталося і в домашньому поєдинку проти Бешикташа, який буквально днями заслав в дубль нашого Дениса Бойко ... Головні події розвивалися після перерви: на 59-й хвилині стамбульці отримали право на 11-метровий. Однак Огюзхан Озьякуп пробив повз рамку нашого Рибки. Карабюкспор теж вирішив шукати щастя біля чужих воріт, зробивши заміни, спрямовані на посилення атаки. Так, на 63-й хвилині на поле вийшов Селезньов. А на 68-й господарі отримали чисельну перевагу - Душко Тошич отримав друге попередження і залишив поле. Однак забили не хазяї, а гості. На 78-й хвилині відзначився Райан Бабел, а асистував йому якраз Озьякуп, який відкупив тим самим свою провину. Врятувати гру господарям не вдалося, хоча шанси були - 0: 1.