Олександр Петраков: «Змагання в Латвії були хорошого рівня»

27.09.2019 15:08
Юнацька збірна України (футболісти не старше 2003 року народження) виграла міжнародний турнір

Олександр Петраков. фото ffu.ua

Юнацька збірна України (U-17), яка готується до кваліфікаційних матчів чемпіонату Європи, завершила черговий збір, який проходив в Латвії. Там підопічні Олександра Петракова стали тріумфаторами міжнародного турніру. У першому поєдинку синьо-жовті зіграли внічию з командою Латвією (0: 0), потім була обіграна турецька збірна (2: 0) і наостанок наша команда здобула вольову перемогу над однолітками з Північної Македонією (3: 1).

Олександр Петраков

(Головний тренер юнацької збірної України U-17)

«Турнір був гарного рівня, - сказав Петраков офіційному сайту УАФ. - Латвійці і на недавньому турнірі Віктора Баннікова виглядали непогано. Ми могли забити, але хлопцям не вистачало холоднокровності. Однак уже на гру з Туреччиною нам вдалося зробити деякі поправки. Перший тайм був, можна сказати, ідеальним у виконанні нашої збірної. З македонцями гол пропустили після кутового, але незабаром зрівняли рахунок, а після перерви дотиснули опонента. Але суперник, однозначно, гідний.    Перед виступом у кваліфікації Євро у нас в планах ще один збір, який збірна почне 9 жовтня. Ми зіграємо два товариських матчі зі збірною Вірменії (U-17). Перший відбудеться 11-го числа в Бучі (початок - о 16.00), а другий - 16-го на стадіоні ім.В.Баннікова (початок - о 13.00). Так що запрошую уболівальників прийти підтримати збірну України ».

Листопадова кваліфікація

Нагадаємо, що в кваліфікаційному раунді Євро-2020 (U-17), який пройде в Португалії в листопаді поточного року, збірна України зіграє з Грузією (13-го числа), Албанією (16-го) і Португалією (19-го). Дві найсильніші команди кожної групи і чотири кращі збірні, які посіли треті місця (за результатами зустрічей з двома лідерами своєї групи), вийдуть в елітний раунд. Матчі цієї стадії відбудуться в березні 2020 року.

Семен Альтман: «Петраков створив ідеальну стратегію для перемоги на турнірі»