Олександр Петраков дав зелене світло вже сімом гравцям збірної України

13.11.2021 11:02

Які футболісти дебютували за національну збірну України за тренера Олександра Петракова?

Фото УАФ

Нинішній наставник синьо-жовтих цієї осені провів шість матчів біля керма команди. В останньому поєдинку за Олександра Петракова, товариському з Болгарією, збірна України зіграла внічию (XNUMX.XNUMX).

У цій зустрічі за головну команду країни дебютував Дмитро Різник, який у перерві змінив Георгія Бущана. Воротар Ворскли викликається до збірної з осені 2020-го, але вперше зіграв лише зараз. Крім нього, за Петракова за національну команду дебютували ще кілька футболістів.

Данило Сікан

Молодий форвард Шахтаря добре знайомий тренеру за юнацькими збірними. У вересні Сікан отримав свій шанс у матчі відбору ЧС-2022 проти Казахстану (2:2). Після виходу на заміну Данило забив гол, але, на жаль, переможним він не став. Наразі в активі 20-річного гравця чотири поєдинки за синьо-жовтих.

Олександр Сирота

Єдиний матч за команду захисник Динамо провів на виїзді проти Чехії (1:1). Тоді у спарингу центрбек відіграв усі 90 хвилин. При цьому Сирота почав викликатися до збірної ще за Андрія Шевченка.

Тарас Качараба

У цьому ж матчі вперше вийшов на поле інший центральний оборонець, який представляє празьку Славію. Однак для Качараби це був дебютний виклик до головної команди країни.

Віктор Корнієнко

Почин лівого бека у збірній довго відкладався, але у вересні у спарингу із Чехією Корнієнко нарешті отримав свій шанс. Захисник вийшов у стартовому складі та відзначився забитим голом у першому ж своєму поєдинку. Пізніше гравець Шахтаря взяв участь у відбірному матчі з Фінляндією (2:1).

Сергій Булеца

Хавбек Зорі вийшов на заміну в поєдинку із чехами на 65-й хвилині. Загалом за Петракова Булеца відіграв за збірну три матчі.

Владислав Кочергін

Ще один півзахисник луганців, якого вже давно сватали до національної команди. У результаті Петраков викликав Кочергіна. Той відіграв 14 хвилин із чехами. Однак через проблеми з ігровою практикою в клубі Владислав опинився поза заявкою збірної на матчі жовтня та листопада.

Олександр Петраков: «Сказав хлопцям, що якщо зіграємо так із боснійцями, то потрапимо на чемпіонат світу»