Олександр Кучер в домашньому матчі Кайсеріспор кілька разів виручив свою команду

15.04.2018 14:29
Олександр Кучер провів всі 90 хвилин у складі Кайсеріспор в домашньому матчі чемпіонату Туреччини проти Генчлербірлігі і кілька разів добре відпрацював у захисті

фото kayserispor.org.tr

Кайсеріспор, в складі якого виступають два гравці збірної України Олександр Кучер і Артем Кравець, у 29 турі турецької Суперліги переміг на своєму полі Генчлербірлігі - 3: 2.  Кучер з'явився в стартовому складі Кайсеріспор і вже до 15-й хвилині тричі переривав найнебезпечніші флангові простріли гостей. А на 23-й хвилині український захисник головою виніс м'яч, що летів уже в порожні ворота, і врятував господарів від неминучого гола.  Артем Кравець весь поєдинок провів на лаві запасних.  А вже через п'ять хвилин Кайсеріспор повів в рахунку. Фернандо Болдріні встиг на добивання після небезпечного стандарту у виконанні Атиля Турана. За хвилину до свистка на перерву Вільям Аморі подвоїв перевагу господарів. У другому таймі ініціативою більше володів Генчлербірлігі і Кучер знову працював з граничним навантаженням. Гості зуміли скоротити відставання в рахунку, але врятувати поєдинок не змогли. У підсумку, 3: 2 - перемога Кайсеріспор після двох поразок поспіль.  Після цієї перемоги команда Кучера і Кравця з 44 очками займає шосте місце в турнірній таблиці першості Туреччини. У наступному турі підопічним Маріуша Сумудікі належить гостьовий поєдинок з Істанбул ББ.