Олександр Кучер відіграв весь матч за Кайсеріспор в чемпіонаті Туреччини

16.12.2018 15:55
Олександр Кучер вийшов на поле в основному складі Кайсеріспор і допоміг своїй команді здолати Акхісар в матчі 16-го туру першості Туреччини

фото kayserispor.org.tr

Кайсеріспор, за який виступають українці Олександр Кучер і Артем Кравець, переміг в 16 турі чемпіонату Туреччини Акхісар.  Кучер вийшов на поле з перших хвилин гри, а Кравець залишився на лавці запасних до кінця зустрічі. Результативними діями український захисник не відзначити, а долю матчу вирішив гол Асамоа Гьян. 1: 0 - перемога Кайсеріспор, який тепер з 18 очками розташувався на 13 місці турнірної таблиці турецької Суперліги. 66 хвилин в домашньому матчі з Анкарагюджю відіграв у складі Сівасспора Сергій Рибалка. Його команда здобула впевнену перемогу (4: 0) і з 24-ма пунктами займає 9 місце.

У Андерлехті чергова революція. Євген Макаренко під прицілом критики

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)