Олександр Кучер відзначився забитим м'ячем і жовтою карткою в поєдинку Кубка Туреччини (відео)

31.10.2018 16:59
Український захисник Олександр Кучер забив м'яч і заробив жовту картку в переможному для своєї команди матчі Кубка Туреччини

фото kayserispor.org.tr

Олександр Кучер другий матч поспіль потрапив до основного складу Кайсеріспор. Після матчу чемпіонату країни з Сівасспором, він знову вийшов на поле в кубковому протистоянні з Пазарспором.  Команда третього дивізіону чемпіонату Туреччини не змогла чинити гідного опору клубу з Суперліги. Кайсеріспор розгромив суперника з рахунком 6: 1.  Наш захисник вдало провів цей поєдинок. На 72-й хвилині його удар досяг мети і Кучер відкрив рахунок забитим м'ячам у цьому сезоні. Відзначимо, що це був п'ятий м'яч господарів у зустрічі.  https://youtu.be/p1nwQ__ek2M При цьому, за 20 хвилин до голу, наш захисник отримав жовту картку. Цей гірчичник залишився єдиним у матчі.  Отже, 6: 1 і Кайсеріспор вийшов в 1/16 Кубка Туреччини.