Олександр Караваєв: «У другому таймі з Барселоною щось пішло не так»

25.11.2020 16:03

Захисник Динамо Олександр Караваєв прокоментував поразку киян від Барселони (0: 4) в четвертому турі Ліги чемпіонів

- Складно коментувати щось. Мені теж здалося, що на Вербич був пенальті. Містер ще до гри попереджав, що з суддями потрібно бути обережними. Вони віддають перевагу великим командам. Але суддю не можна звинувачувати в тому, що дав або не дав. Ми добре грали в першому таймі, особливо в обороні, були контратаки, які не використали. Але це різниця в класі: команда світового рівня забиває свої моменти, а ми не можемо їх виконати.

З хлопцями почали вже в роздягальні обговорювати, чому так сталося. Пропустили гол і потім якось опустили руки, адже могли далі грати в свій футбол. Будемо розбирати на теоріях, винесемо тільки хороші моменти з цієї гри, а погані будемо забувати.

У першому таймі виконували установку тренера, діяли синхронно, все робили правильно. Намагалися не дати їм нічого створити. Але важливу роль грає фактор психології, коли боїшся зробити помилку і відразу губишся. Вони більш впевнені, постійно грають на такому рівні. Якщо судити по всіх іграх, то у нас в плані зіграності все добре. Ми відпрацьовували багато тренувань в оборонному плані, знаємо як грати. Кожен повинен виконувати свою функцію при кутових, але коли хтось не добіг або недопрацював, то виходять проблеми ».

По першому голу вийшло так, що висунувся в центр, тому що туди пішла передача, потрібно було звужуватися, а ззаду вбіг гравець і було складно на двох розірватися. Барселона - команда зі світовим рівнем, я за неї вболівав, не граючи проти неї. Немає ніяких симпатій, виходив на гру зарядженим на перемогу. У другому таймі щось пішло не так, - цитує Караваєва ТК Футбол.

Артем Яшкін: «Після пропущеного м'яча у Динамо не знайшлося контраргументів»