Олександр Караваєв: «Повний матч на лівому фланзі захисту провів вперше в кар'єрі»

26.09.2019 10:30
Футболіст київського Динамо Олександр Караваєв прокоментував перемогу своєї команди над Маріуполем

У перенесеному поєдинку чемпіонату України біло-сині здобули три очки в Маріуполі. Повний матч в складі киян провів Олександр Караваєв, який потім поспілкувався з клубною прес-службою. - Забивши в кінці матчу, ми показали, що у команди є характер. До того ж не реалізували багато моментів - і в поперечину потрапляли, і Худжамов рятував. Справедливості заради варто відзначити, що і пропустити могли ... Але дотерпіли, дотиснули, грали з першої і до останньої хвилини єдиною командою, тому і вдалося забити переможний м'яч. - Ти вимушено діяв на лівому фланзі захисту. Як взагалі відчував себе? - Незвично, оскільки повний матч на лівому фланзі захисту провів вперше в кар'єрі. Тренер попросив зіграти на цій позиції, оскільки у Миколенко були певні проблеми, тому виходу не було. Важко було тільки в тому сенсі, що треба інакше перебудовуватися при зміні флангів. В цілому, функції ті ж самі, тільки тут потрібно було більше підлаштовуватися під незручну ногу. Ще й полі не дозволяло втілювати всі свої задумки, оскільки м'яч гальмував, тому і не вдавалося демонструвати швидкий футбол. «У Маріуполі вирішили не дотримуватися регламенту» - Зазвичай Динамо приїжджає до Маріуполя і нарікає на стан поля, яке залишає бажати кращого ... - Тут ніколи особливо не поливають газон, хоча, наскільки я знаю, навіть в регламенті є вимога про полив поля перед матчем і в перерві. Але в Маріуполі вирішили не дотримуватися регламенту ... Ми виходимо на поле, робимо свою справу. Головне, що ми виграли цей матч, добули важкі три очки і рухаємося далі. - Важко з психологічної точки зору, коли не забиваєш один за іншим кілька моментів? - Звичайно, адже ти додаєш великі зусилля, щоб створити цей момент, але через певний збіг обставин м'яч не залітає у ворота. А час іде, рахунок 0: 0, який не влаштовує нас ... Але потрібно грати і вірити в перемогу до останніх хвилин, що ми і продемонстрували. -- У Вербича було багато гольових моментів, і, можна сказати, він заслужив цей гол ... - Так, він намагався, не опускав своєї руки, і в підсумку був винагороджений. Ми знаємо, чого хочемо, і домагаємося свого. Упевнений, що далі буде тільки краще.

Олексій Михайличенко: «Вдячний команді, що вона грала до кінця ...»

Скільки, на Ваш погляд, українських клубів зможуть пройти в плей-офф єврокубків сезону-2019/2020?

• Два (62%, голосів: 1 233)