Олександр Хацкевич: «Другий тайм з Карпатами сподобався особливо»

08.12.2018 16:39
Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич прокоментував перемогу своєї команди над Карпатами (4: 0) в 18-му турі чемпіонату України
Хацкевич

-- Була хороша, відкрита гра з боку обох команд, з моментами біля воріт і господарів, і гостей. Але наше майстерність у завершальній стадії сьогодні була вище. Другий тайм взагалі сподобався, адже ми строго зіграли в захисті. Пропустили одну контратаку - без помилок не буває, але головне, що дуже ефективно зіграли в атаці. Напруга була тільки після стандартних положень. І в першому таймі львів'яни на контратаках добре вибігали вперед. Зрозуміло, що були вільні зони, адже обидві команди прагнули грати на атаку - це радує. Бесєдін? Найголовніше, що він вже функціонально витримує темп гри. Зрозуміло, що нападник повинен забивати, і такі моменти, як у нього був на початку другого тайму, нападник зобов'язаний реалізовувати. Над цим потрібно працювати, і тільки через роботу прийдуть і голи. Чи цікавиться Динамо нападаючим Фран Солем? Буде це він, чи хтось інший, буде видно. Селекційний відділ клубу займається цим питанням. Ми знаходимося в стадії пошуку, - цитує Хацкевича прес-служба Динамо. Зоря спокійно обіграла Арсенал і завершить рік на четвертому місці (відео)

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)