Олександр Хацкевич: «У другому таймі проти Челсі ми заграли сміливіше»

08.03.2019 00:30
Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич на післяматчевій прес-конференції в Лондоні пояснив поразку українців від Челсі в 1/8 фіналу Ліги Європи з рахунком 0: 3
Хацкевич

-- Чого більше не вистачило вашій команді - майстерності або досвіду? - Напевно, все разом. - Вам протистояв найсильніший суперник, з яким грала ваша команда. Як виглядали ваші гравці на його тлі, чи виконали вони установку на гру? - Звичайно, інтенсивність гри абсолютно інша в порівнянні з нашим чемпіонатом. Ми говорили хлопцям, що доведеться швидко приймати рішення, грати не на раз-два-три, а на раз-два або навіть на раз. Сьогодні ми багато задіяли воротаря, але бити вперед теж не було сенсу, у нас в атаці не вистачало гравця, який би чіплявся за м'яч. У першому таймі нам не вистачило сміливості. З боку Челсі був високий і компактний пресинг. Але все одно ми намагалися будувати вихід з оборони в атаку, не відмовляємося від свого футболу. - На цьому тижні деякі команди зробили грандіозні камбеки в Лізі чемпіонів. Чи здатне Динамо на щось подібне? - Ми сьогодні зіграли з Челсі, а на вихідних зіграємо з київським Арсеналом. Така собі англійська тиждень виходить ... Сподіваюся, що ми виграємо в неділю у канонірів і в хорошому настрої будемо готуватися до повторної зустрічі з Челсі. - Що за тиждень до матчу-відповіді можна змінити, в чому потрібно додати? - В першу чергу, потрібно додати в впевненості. Я не можу сказати, що ми так вже непереконливо виглядали на протязі всієї зустрічі. У першій половині - так. Але в другому таймі ми виглядали досить впевнено. - Що ви сказали хлопцям в перерві, після чого вони заграли сміливіше? - Коли ми вже пов'язували три-чотири передачі, у нас з'явилося простір і ми заграли сміливіше. Крайні захисники почали активніше підключатися до атак. Так, нас змушував йти вперед рахунок, хоча ми і не збиралися закриватися на своїй половині. Найголовніше - з'явилася впевненість в роботі з м'ячем, - цитує Хацкевича прес-служба Динамо. Нуль ударів в створ воріт. Динамо при Хацкевич вже так грало

Хто, на Ваш погляд, стане чемпіоном України-2018/2019?

• Шахтар (69%, голосів: 5 815)
  • Динамо (26%, голосів: 2 166)