Олександр Хацкевич: «В контратаку вибігало більше людей, ніж поверталося»

22.02.2019 00:09
Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич прокоментував перемогу своєї команди над грецьким Олімпіакосом

У поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи біло-сині мінімально обіграли гостей з Пірея (1: 0). Такий результат дозволив динамівцям продовжити боротьбу в турнірі. Після матчу на прес-конференції виступив Олександр Хацкевич. Слова наставника киян призводить клубний сайт. - Дуже важкий матч, важке поле, але найголовніше, що результат в нашу користь. Фрагментами, при переході з оборони в атаку, ми виглядали здорово. Другий тайм провели не так яскраво, але Бойко зіграв надійно в воротах. Багато моментів не реалізували, але забили м'яч, який дозволив нам пройти далі. - Гол - домашня заготовка або виник спонтанно? - Перший гол на виїзді теж прийшов через фланг, теж вийшло. Ми просили більше передач, більше прострілів на ближню штангу. Напевно, Олімпіакос теж зробив роботу над помилками, контролював хід гри в другому таймі. В епізоді з голом Миколенко прострілив, а Сіль замкнув. Здорово вийшло. - Після першого матчу фахівці відзначали фізичну підготовку, адже в Греції Динамо другий тайм провело краще. Сьогодні - навпаки ... - Друга офіційна гра після перерви, є фізичний та психологічний тиск. У другому таймі у нас в контратаку вибігало більше людей, ніж поверталося. Але фізичним станом я задоволений. Плюс важке поле. Хлопці знають, що в атаку потрібно бігти швидко, а в оборону - в два рази швидше. Але я задоволений тим, як бігли і вперед, і назад. «Давайте дочекаємося жеребкування» - На Соля покладаються великі надії. Як ви вважаєте, на кого Фран потрібно орієнтуватися по типажу? - У Динамо грало багато різних нападників, в тому числі і власники Золотого м'яча. Але в першу чергу він повинен бути Франом Солем. - Нинішня команда Динамо сильніше торішньої на даному етапі Ліги Європи? - Та команда була досвідченіше. Ця - молода, з юнацьким запалом. Порівнювати їх я не бачу сенсу. - Поки історія повторюється, знову 1/8 фіналу. Що потрібно врахувати, маючи минулорічний досвід, щоб пройти далі? - Давайте дочекаємося жеребкування, досвідчені команди пройшли далі. Завтрашній день покаже, хто нам попадеться в суперники. Такі матчі додають нам досвіду.

Денис Бойко - найкорисніший гравець Динамо в матчі з Олімпіакосом

На Ваш погляд, скільки українських клубів проб'ється в 1/8 фіналу Ліги Європи? В 1/16 фіналу Шахтар зіграє з німецьким Айнтрахтом, а Динамо - з грецьким Олімпіакосом.

• Два (50%, голосів: 7 397)
  • Один (34%, голосів: 5 107)
  • Ні одного (16%, голосів: 2 435)

Всього голосів: 14 939