Олександр Хацкевич: «У нас з'явилася ще одна бойова одиниця»

03.12.2018 20:56
Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич поділився думками після перемоги своєї команди над одеським Чорноморцем

У 17-му турі УПЛ біло-сині обіграли моряків з рахунком 2: 0. Примітно, що обидва своїх голи динамівці оформили з пенальті. Після поєдинку дії своєї команди оцінив Олександр Хацкевич. «Ми важко почали, м'яч повільно« ходив »по полю, також був дуже повільний перехід від оборони до атаки. Зрозуміло, що футболісти Чорноморця відходили за лінію м'яча і майже всією командою перебували на своїй половині поля. Ми начебто робили все правильно, але дуже повільно. Через погоду гравці задихалися, в перерві говорили, що їм важко. Але потрібно було проявляти характер і грати через не можу. Після того, як у другому таймі з'явився на полі Бесєдін, Вербич зміг повернутися на свою позицію на фланзі, і у нас стало більше виходити в атаці. Артем досить добре чіплявся за м'ячі, хлопці його підтримували з глибини. Загалом, другий тайм був більш правильним в плані того, що ми хотіли бачити на полі », - цитує наставника офіційний сайт Динамо. «Поки рано підводити підсумки» «Бесєдін був зарядженим, але при цьому він давно не грав. Той фол, який він зробив і заробив попередження, був необов'язковим, але це свідчить про те, як Артем «зголоднів» по ​​футболу. Він хотів і в обороні допомогти, і в атаці проявити себе. Можу сказати, що в кінці року у нас з'явилася ще одна бойова одиниця. Підвести підсумки року, що минає? Це поки рано робити, тому що у нас попереду ще два матчі », - сказав Хацкевич на прес-конференції після поєдинку. Наступну гру Динамо проведе в суботу, 8 грудня. Кияни на виїзді зіграють з Карпатами.