Олександр Хацкевич: «Суперники втомилися, а у нас вийшли більш досвідчені гравці»

31.10.2018 17:05
Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич прокоментував перемогу своєї команди над закарпатським міна

Фото Миколи Бочка

В 1/8 фіналу Кубка України біло-сині на виїзді обіграли представників Закарпатської області (3: 1). Перший тайм завершився мінімальною перемогою Миная, проте після перерви динамівці забили тричі. Головний тренер столичного клубу Олександр Хацкевич оцінив дії своїх підопічних на прес-конференції. Слова білоруського фахівця призводить офіційний сайт Динамо. - Головний результат таких ігор - це вихід в наступний етап. Кубкові матчі завжди непередбачувані, викликають шалений ажіотаж, підтримка уболівальників неперевершена. У першому таймі ми дали порадіти команді суперника, а в другому зробили те, що було потрібно - забили гарні м'ячі і довели справу до перемоги. - Чому Ви вирішили випустити в стартовому складі більшість основних гравців? - Ротація все ж була - 12-13 футболістів не можуть тягнути команду весь сезон, адже графік ігор у нас досить серйозний. Ті хлопці, які з нами працюють і знаходяться в обоймі, сьогодні приїхали. Ніякого неповаги до суперника не було й близько. Щось виходило, щось - ні. У тому, що в першому таймі у нас не все виходило - велика заслуга Миная. У другій половині вийшли хлопці, які більше грають, мають більше досвіду. З'явилася гострота, Коля Шапаренко молодець, забив, підсилили гру Гармаш і Буяльський, які з'явилися з лави запасних. Тому в другому таймі і була зовсім інша картина. «Заміни вплинули на хід матчу» - Як оціните Минай? Які ваші враження від прийому? - Нас тут прийняли дуже добре. Минай - симпатична команда з досвідченими гравцями, які додають спокою більш молодим виконавцям. На скільки у них вистачило фізичних сил, стільки вони і чинили опір. Було помітно, що в кінці першого тайму Минай трохи підсів. Інтенсивність гри з нашого боку була вище. Але господарі молодці. Було приємно грати на такому прекрасному стадіоні з такою кількістю глядачів. Все було чудово! - Що ви сказали своїм підопічним в перерві? - Повторюся, просто команда суперника втомилася, а в нашому складі вийшли більш досвідчені гравці. Буяльський віддав гольову передачу, Гармаш забив - заміни вплинули на хід матчу. У роздягальні я говорив стандартні слова, була задача вийти далі, який «накачування» або примусу щось робити з-під палки, за допомогою батога, не було. - Попереду у вас відповідальні матчі, зокрема, з Шахтарем. Ваша команда готова? - Група наших футболістів залишилися в Києві. Завтра зберемося і цілеспрямовано будемо готуватися до гри з Шахтарем. Матчі проти донеччан завжди стоять особняком, ажіотаж навколо них, загострення пристрастей на полі, за його межами, в ЗМІ завжди високий. Добре, що така атмосфера збереглася, адже це буде зустріч кращих українських команд.

Експертиза. Динамо - в трійці найгірших команд УПЛ по реалізації гольових моментів

Хто, на Ваш погляд, стане чемпіоном України-2018/2019?

• Шахтар (69%, голосів: 5 815)
  • Динамо (26%, голосів: 2 166)