Олександр Хацкевич: «Планували випустити Гармаша на іншій позиції ...»

10.03.2019 19:56
Головний тренер столичного Динамо Олександр Хацкевич прокоментував перемогу своєї команди над Арсеналом-Київ

У 21-му турі Прем'єр-ліги біло-сині виявилися сильнішими земляків (4: 0). Після матчу головний тренер Динамо Олександр Хацкевич оцінив дії своєї команди, а також пролив світло на деякі кадрові питання. «Насправді легка перемога. Гравці серйозно підійшли до матчу, що стало запорукою успіху. Так, після Челсі у нашої команди була і психологічна втома, і фізична. Але за рахунок ставлення хлопців ми ще в першому таймі забили чотири м'ячі. Другий вже фактично догравали. У перерві попросили гравців основний акцент робити на контролі м'яча, не підпускати суперника до своїх ворота, загострювати по можливості. Футболісти самі приймали рішення. У Кендзьора і Вербича ангіна, піднялася температура. Наші лікарі займаються ними. Що стосується Гармаша на позиції центрфорварда, то це вимушений захід. Ми планували його випустити на іншій позиції, але у Русина перенапруження м'яза задньої поверхні стегна. Не стали ризикувати його здоров'ям », - наводить слова наставника Динамо клубний сайт.

Стомлені Динамо: Челсі ледь врятувався від домашньої поразки в чемпіонаті Англії

Хто, на Ваш погляд, стане чемпіоном України-2018/2019?

• Шахтар (69%, голосів: 5 815)
  • Динамо (26%, голосів: 2 166)