Олександр Хацкевич: «Ми ризикували, випускаючи Вербича на заміну»

17.03.2019 21:52
Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич прокоментував мінімальну перемогу своєї команди над донецьким Олімпіком

У 22-му турі Прем'єр-ліги столичний клуб з рахунком 2: 1 обіграв Олімпік. Після матчу наставник Динамо Олександр Хацкевич виступив на прес-конференції. Слова білоруського фахівця призводить клубний сайт. - Важкий матч, важкі три очки, але заслужені. - Чи готовий Вербич проводити весь поєдинок? - До середи він перебував у лікарні. З ним особлива ситуація. Наприклад, у Русина була м'язова травма, але він отримував навантаження, тому вийшов сьогодні з перших хвилин. А в Вербича влили стільки ліків, що, навіть випускаючи його на заміну, ми ризикували. Тільки вчора він провів перше тренування в загальній групі, а до цього тільки займався відновними вправами. Але у Вербича, звичайно, було величезне бажання вийти на поле. Він просив дати йому хвилин 15-20 ігрового часу, щоб відчути, в якому стані знаходиться перед поїздкою в збірну. - Які плани у Динамо на двотижневу паузу? - У нас залишається всього п'ять чоловік - три бразильця, Гармаш і Андрієвський. А так - все по збірним. Але ми зберемося в п'ятницю, залучимо гравців «дубля» і U-19, а в понеділок зіграємо контрольний матч з житомирським Поліссям.

Жиру повторив успіх Індзагі. Хто ще робив хет-трик у ворота Динамо в єврокубках?

Хто, на Ваш погляд, стане чемпіоном України-2018/2019?

• Шахтар (69%, голосів: 5 815)
  • Динамо (26%, голосів: 2 166)