Олександр Хацкевич: «Ми не очікували таких значних змін у складі Олімпіакоса»

14.02.2019 21:59
Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич прокоментував результат виїзного поєдинку своєї команди проти грецького Олімпіакоса

Фото Миколи Бочка

Сьогодні в Піреї відбувся перший поєдинок 1/16 фіналу Ліги Європи між Динамо і Олімпіакосом. Біло-синім вдалося добути результативну нічию завдяки голу Беньяміна Вербича на останніх хвилинах. Після матчу на прес-конференції виступив наставник киян Олександр Хацкевич. Слова фахівця проводить офіційний сайт клубу. - Навіть після пропущеного м'яча на початку наша команда все одно не відійшла від того плану, який був запропонований нами перед грою, і до чого ми готувалися. Було видно і рух, і розуміння, і структуру, організацію гри протягом усього матчу. У перерві ми попросили хлопців агресивніше діяти попереду, тому що на початку зустрічі хлопці досить багато давали назад і впоперек. Незважаючи на відсутність ігрової практики, в плані самого підходу і того, як команда будувала гру, сьогодні все було на досить хорошому рівні. - Чи очікували ви від Олімпіакоса саме такого плану і складу на гру? - Того, що будуть такі значні зміни в складі, ми не очікували. Яким був план Олімпіакоса - це стратегія і вибір тактики на матч їх головного тренера. Головне для нашої команди те, що ми грали в той футбол, про який домовлялися. - Сьогодні завершився тільки перший тайм, Динамо здобуло гідний результат у гостях. Як розціните шанси команд перед матчем-відповіддю? - Як би не закінчилася гра сьогодні, все вирішувалося б в Києві. Результат 2: 2 нас задовольняє, але шанси, як і раніше, залишаються рівними - 50 на 50. «Сіль сьогодні зіграв на команду» - Напередодні гри Ви говорили, що після передматчеве тренування приймете рішення про готовність до матчу Кадара. В який момент Ви не включили його в заявку на гру? Які шанси у Тамаша взяти участь в матчі-відповіді? - Ми прийняли це рішення після вчорашнього тренування, тому що Тамаш сам сказав, що не зможе брати участь в матчі. Що стосується шансів зіграти в Києві, все буде залежати від того, в якому стані буде сам Кадар. Він уже пропустив 10 днів і ще пару днів пропустить. Шанси є, але вони невеликі. - Чому Ви зробили вибір на користь Франа Соля на позиції центрфорварда? Наскільки Ви задоволені його офіційним дебютом? -- Це моє рішення. Я повністю задоволений його роботою на футбольному полі, він надавав досить багато тиску на захисників, зіграв сьогодні на команду.

Більше половини голів в Динамо Вербич забив після передач Циганкова

На Ваш погляд, скільки українських клубів проб'ється в 1/8 фіналу Ліги Європи? В 1/16 фіналу Шахтар зіграє з німецьким Айнтрахтом, а Динамо - з грецьким Олімпіакосом.

• Два (50%, голосів: 7 397)
  • Один (34%, голосів: 5 107)
  • Ні одного (16%, голосів: 2 435)

Всього голосів: 14 939