Олександр Хацкевич: «Ми хотіли забити гол Брюгге і зрівняти рахунок»

06.08.2019 23:30
Головний тренер київського Динамо підбив підсумок першого матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, в якому біло-блакитні поступилися Брюгге на виїзді 0: 1 Хацкевич -- Матч почали добре. Контролювали гру перші 15 хвилин. Бесєдін створив момент, але не завершив його. Однак потім досвідчені футболісти допускали невимушені помилки в центральній зоні при виході з оборони в атаку. Почали поспішати, перехоплювали м'яч і відразу його втрачали. Другий тайм вийшов без центру поля. Було багато моментів. В кінці могли забити, коли вибігали в контратаки. Однак не було останнього пасу і завершального удару. Другий тайм вселяє оптимізм перед повторною грою в Києві. Заміни? Жерсон Родрігес підсилив гру, чіплявся за м'ячі. Видно, що він в хорошій формі. Як показав другий тайм, Родрігес - дуже якісне посилення в атаці і придбання для нас. Що стосується Віті, ви самі бачили ті дві помилки, які взагалі йому не властиві. Не кажу про тих двох передачах поперек, яких він зазвичай не робить. Але як такого тренувального процесу у нас немає. Тільки через ігри він набере форму. У такому графіку, як зараз, він з таким функціональним станом не потягне. Всі наші заміни були спрямовані на атаку. Ми хотіли забити гол. Так, завжди є ризик, коли такі ранні заміни. Але ми хотіли підсилити атаку, не хотіли зберігати цей рахунок, який був після першого тайму, - цитує Хацкевича прес-служба Динамо.

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське Динамо зіграє з Брюгге (6 серпня - в Бельгії і 13-го - в Києві). На ваш погляд, чи зуміє наша команда пройти далі?

• Так (68%, голосів: 1 937)