Олександр Хацкевич: «Хоча б за годину до матчу треба поливати газон»

27.09.2018 09:30
Головний тренер київського Динамо прокоментував перемогу своєї команди над Маріуполем

Олександр Хацкевич. фото fcdynamo.kiev.ua

Вчора в гостях біло-сині здобули перемогу на класі з рахунком 2: 0. Після гри дії своїх підопічних оцінив наставник динамівців Олександр Хацкевич. Слова білоруського фахівця призводить офіційний сайт клубу. - Вітаю нашу команду та вболівальників з перемогою. Був важкий матч, вже третій за тиждень, також непростий переїзд в Маріуполь. У першому таймі не вистачало не те що свіжості, а, скоріше, контролю м'яча. Є регламент: хоча б за годину до початку матчу треба поливати газон. На такому повільному поле важко грати. Маріуполь використовував довгі передачі за спину. У другому таймі, коли поле стало трохи швидше, грали по рахунку, провели три хороші контратаки, з яких повинні були вичавити бодай один гол. Але після перерви надійніше зіграли в обороні. - Прокоментуйте вихід на поле Смирнова вперше в сезоні. Це пов'язано з тим, що він добре грає за молодіжну команду, або ви були незадоволені грою Морозюка? - Коля вже ледве стояв на ногах. Потрібно було випустити свіжого і швидкісного футболіста. «Кадар висловив своє бачення» - Коли очікувати появу в складі Динамо Дуелунда? - Вас турбує його доля? Сьогодні все заміни були по позиціях і по грі. У Міккель ще буде час, щоб виходити на поле в стартовому складі, у нього ще все попереду. - Що у лави запасних говорив Лужному Кадар, активно жестикулюючи? - Тамаш показав, що Буяльський досить високо піднімався під час наших атак, і утворилася вільна зона для переходу Маріуполя з оборони в атаку. Він висловив своє бачення, і ми передали Буяльському, щоб він грав трохи нижче.