Олександр Хацкевич: «Хотіли подивитися, як хлопці проведуть по 90 хвилин в грі»

09.07.2018 08:30

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич прокоментував товариський матч українців проти швейцарського Люцерна (1: 1)

Хацкевич

Фото Миколи Бочка

Біло-сині провели вже третій спаринг в рамках австрійського збору. Після перемоги над азербайджанським Карабахом і нічиєї з китайським Тяньцзінем кияни 8 липня зустрілися з бронзовим призером чемпіонату Швейцарії.

- Була компактна гра. Це поле трошки вже і менше, ніж звичайне, тому було дуже багато єдиноборств, особливо в першому таймі, коли у обох команд було більше сил. Футбол був контактний.

Нашою метою було подивитися, як хлопці проведуть вже по 90 хвилин в грі, як вони витримають це навантаження, тим більше, що напередодні було два тренування. Впоралися досить непогано. Зрозуміло, що є і помилки, і якісь абсолютно нелогічні рішення при переході з оборони в атаку, - цитує тренера Динамо прес-служба клубу.

Ruhr Nachrichten: Боруссія дозволила Ярмоленко вести переговори з іншими клубами

Хто, на Ваш погляд, виграє Суперкубок України-2018?

• Динамо (60%, голосів: 1 076)